• Natura i turystyka

    Najcenniejszym dziedzictwem wsi pozostaje nieskażone środowisko naturalne oraz piękne położenie.

Dąbie

Dąbie to malownicza kaszubska wioska położona wśród morenowych wzgórz, lasów i jezior. Wieś Dąbie leży w zachodniej części województwa pomorskiego, w odległości ok. 3 km od Bytowa - siedziby gminy i powiatu bytowskiego. Miejscowość obejmuje obszar o powierzchni 1010ha co stanowi 5,37% powierzchni gminy Bytów.

11June Dęby Dąbie wygrywają Bytowską Baśkę!

Podsumowana kilka dni temu Bytowska Liga Baśki to cykl turniejów rozgrywanych od września 2016 do maja 2017. Turnieje były rozgrywane w kategorii drużynowej oraz indywidualnej wg. zasad Baszka Méster Sport. W rywalizacji zespołów Bytowskiej Ligi Baśki, pierwsze miejsce zajęły Dęby Dąbie – kpt. Kazimierz Kerlin, Ryszard Dykier, Konrad Główczewski, Andrzej Wera.
Serdeczne gratulacje dla naszych graczy!

 
08June Zapraszamy na Dzień Dziecka 2016!

Zapraszamy mieszkańców Sołectwa Dąbie na obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 17 czerwca 2016 od godziny 15.00 na placu zabaw w Dąbiu. Dla dzieci przewidujemy zabawę z animatorem, "dmuchańce", ognisko. Jeśli pogoda i humory dopiszą, przewidziane jest także ognisko dla dorosłych....ale to gdy dzieci pójdą spać.... :-)

 
02September Budżet obywatelski w gminie Bytów na rok 2016

Dabie

 
17June Spotkanie integracyjne dla dzieci.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Sołectwa Dąbie na plac zabaw w Dąbiu dnia 19.06.2015 o godzinie 16:00. W ramach zabawy integracyjnej odbędą się zajęcia z animatorem dla dzieci, "dmuchańce", mecz piłki siatkowej, przejazdy kucykami i bryczką, a od godziny 19:00 ognisko.

Serdecznie zapraszamy.

 
08April Zbiórka odpadów gabarytowych

zbiorka

 
Prev1234Next

Kontakt